Największym osiągnięciem Szkoły Podstawowej nr 3 w Czerwionce‑Leszczynach jest...

wychowanie i wykształcenie wielu setek absolwentów!

 

Oto nazwiska absolwentów:

1962-1963

 

Barański Witold

Bartoszek Jerzy

Bądyra Zofia

Bichniarz Krzysztof

Brzuchańska Janina

Brzuchański Stanisław

Buchta  Jadwiga

Dolezik Jadwiga

Gabriel Danuta

Gałas      Rozalia

Gauza     Janina

Golasz    Józef

Greń       Maria

Grzegorczyk                Maria

Hosobek Józef

Jabłoński Marian

Kłosko   Teresa

Kozioł    Henryk

Kulik      Irena

Manderla Urszula

Mazurek Monika

Palęga    Adela

Pancerz Izydor

Przybyła Maria

Sola Teresa

Szymura Józef

Tkocz     Janina

Tlołka     Brygida

Uliarczyk Halina

Wańczura Jan

Weidner Krystyna

Wichowski Jerzy

Wlazły   Mirosław

Ziętek     Józef

Żymańczyk  Krzysztof

1963-1964

 

Bienek Bronisław

Bober Jerzy

Broniewska Maria

Budny Krystyna

Bulwin Adam

Chowaniak Stanisława

Cichy Maria

Dragan Władysław

Dyduch Helena

Faberska Małgorzata

Flaszyński Andrzej

Frank Henryk

Gańczorz Róża

Głąb Danuta

Grabiec Krystyna

Grajner Lidia

Greń Józef

Gruszka Teresa

Hejmanowska Alicja

Jabłońska Martyna

Janik Józef

Jarosz Stefan

Jasiulek Alfred

Kaczmarczyk Halina

Kajzer     Bronisław

Kalinowski Romuald

Karcz      Irena

Kasperski Bronisław

Kiszka    Aniela

Klimasara Ryszard

Kołodziejczyk Henryk

Kowalczyk Ryszard

Kowalec Jadwiga

Kozan    Irena

Kucharczyk Danuta

Kudla     Andrzej

Kulisz     Stefania

Kurpanik Krystyna

Łyko Helena

Maciejczak Czesław

Maciejczak Wiesława

Marcol   Maria

Migocz Bolesław

Minas    Marian

Morcinek Stefania

Normaudt Łucja

Nowak   Hubert

 

 

 

 

Olchawa Jerzy

Olędzki Mieczysław

Omozik Zygmunt

Palarz Anna

Pawełek Irena

Pawłowska Zofia

Piasecki Bronisław

Piontek Henryk

Piszewski Jerzy

Pluta Eugeniusz

Pociecha Stanisława

Poda Bogusława

Rabenda Teresa

Ritau Maria

Rygol Krystian

Sikorski Stansław

Słomska Bogumiła

Sola Andrzej

Swonke Romuald

Sykulski Józef

Szczęsna Zofia

Szmatłoch Marian

Szolc Irena

Szpak Danuta

Szymała Jan

Szyszło Halina

Świderska Grażyna

Tatarynowicz                Czesława

Twardawa Stanisława

Urbaniec Halina

Warzocha Edward

Winch Teresa

Wita Halina

Woźniak Kazimierz

Wycisk Urszula

Zamęcki  Aleksander

Żyła Tadeusz

1964-1965

 

Antczak Irena

Bartnik Ryszard

Brauner Piotr

Brzuchański Marian

Chmielarczyk Elżbieta

Cholewski Waldemar

Chowaniak Stefania

Czerkies Bogusław

Czerkies Józef

Fiodor    Ryszard

Goczoł Janina

Grzecicha Marian

Hajduczek Barbara

Hajduk   Kazimierz

Jabłoński Stefan

Januszowski Eugeniusz

Jurecka Krystyna

Kaczmarczyk Julita

Kajzer     Bolesław

Kalinowski Józef

Karcz      Edward

Kmieć     Krystyna

Kocot     Bożena

Konik     Krystyna

Korus     Paweł

Krzyżowski Henryk

Kunegundzka                Krystyna

Ligenza Zofia

Liszka     Zofia

Ludwiczak Maria

Łągiewka Jerzy

Machała Danuta

Madzia Halina

Markowska Urszula

Marszolik Danuta

Maślenik Wanda

Mazurek Jadwiga

Mądzelewska Anna

Omozik Krystyna

Orzeł Janina

Paszenda Bronisław

Piątkowska Maria

Przybył Janina

Przybyła Jan

Rasek     Kornelia

 

 

 

Rezner    Jan

Riabowski Janina

Roj Michał

Sawko    Janina

Sienkiewicz Irena

Skowron Elżbieta

Skupień Henryk

Słota Eugeniusz

Swedzińska Julia

Szmatłoch Eugenia

Szymura Teresa

Tobiszowska Urszula

Trzepizur Regina

Turek Piotr

Tyman   Stefania

Wardaszka Danuta

Zachłód Anna

Zielasko Krystyna

Zieliński Sylwester

 

1966-1967

 

Bartnik Andrzej

Beśka Emilia

Błaszak Krzysztof

Bryłka    Urszula

Czechowska Danuta

Dudzińska Halina

Dulęba   Tadeusz

Frydrychowicz Sabina

Golasz    Joanna

Gołąbek Róża

Haim Maria

Hołek Ewa

Jędrysiak Maria

Kaczmarczyk Janusz

Kluba Urszula

Kocot Aurelia

Kołodziej Piotr

Kopiec Róża

Korus Krystyna

Kotyrba Stefan

Kurpanik Jolanta

Lanuszny Stanisław

Legenza Elżbieta

Loks Małgorzata

Malinowska Halina

Mandrysz  Krystyna

Mazur    Aniela

Pisarska Teresa

Profaska Jan

Ratajczak Maria

Rychły   Roman

Szpak Jan

Tarnacki Zdzisław

Tatarynowicz                Anna

Wąs  Kornelia-Jolanta

Wita Janina

Witkiewicz Zbigniew

Włoczko Eugeniusz

Wojciechowski Andrzej

Załuga   Bogumiła

Zamącka Teresa

1967-1968

 

Badura Tadeusz

Balcerkiewicz Maria

Baranowski Józef

Barańczyk Jan

Bartoszek Maria

Beśka Ryszard

Cebularz Marian

Chudyka Janusz

Cichocka Jadwiga

Ćmok Stanisław

Delowicz Weronika

Domżoł Krzysztof

Dudziak Irena

Dudziński Tadeusz

Dyduch Stanisław

Fiodor Władysław

Frączek Zofia

Gauza Wanda

Głąb Kazimierz

Gmyrek Stanisław

Greń Anna

Greń Piotr

Hajduczek Irena

Hajm Maria

Hołek Maria

Hozobek Teresa

Jabłoński Janusz

Jamroży Małgorzata

Jędrysiak Zygmunt

Jurecki  Maria

Kapica   Halina

Kasperska Teresa

Kiszczak Marta

Kluger    Henryk

Komosa Halina

Kotyrba Maria

Kowalczyk Cecylia

Kurpanik Jolanta

Latański Ryszard

Loks Barbara

Loks Elżbieta

Ludwiczak Bogdan

Ludwiczak Zdzisława

Ludyga Wanda

Łyko Mieczysław

 

 

 

Manderla Antoni

Mazur Kazimierz

Mazurek Wiesława

Mazurowska Maria

Mądzelewska Hanna

Michalska Weronika

Olter Urszula

Osica Danuta

Palarz Bożena

Petrykowska Barbara

Piątkowska Wacława

Piecyk Janusz

Pietruszczak Zbigniew

Pluta Czesław

Pluta Urszula

Podrygała Zdzisława

Rapacz   Andrzej

Reinhold Damian

Rożek Jerzy

Rusek Halina

Rządkowski Jacek

Rzeszotarska Halina

Skowron Sabina

Skowronek Wiesław

Spyrka   Janusz

Surma     Anna

Sypkowska Jolanta

Szkutnik Marian

Szymała Eugeniusz

Tyblewski Roman

Usarek Andrzej

Walkowiak Zdzisław

Wawrzyńczyk Czesław

Weidner Urszula

Wichowski Arkadiusz

Wojdyło Elżbieta

Zamęcka  Barbara

1968-1969

 

Badura Barbara

Bochniarz Paweł

Broniewski Rufin

Brykalski Dariusz

Burchardt Irena

Chiżuk Antoni

Chmielarczyk                 Leonard

Chmielarczyk Czesława

Ciereszko Bogusław

Dulęba   Roman

Dyka Jan

Dylewski Andrzej

Fiodor    Wiesław

Frączek Halina

Frydrychowicz Irena

Furmanek Ryszard

Głowacz Liliana ( Misiek )

Głuś Barbara

Gołąbek Danuta

Gołębiowski Janusz

Haja Irena

Hajduczek Maria

Hajm Teresa

Jakubczyk Małgorzata

Januszowska Irena

Kancelista Józef

Karczmarczyk Adam

Kasperska Irena

Kibil Halina

Kloeser Krystyna

Kokowska Halina

Konieczny Mikołaj

Korus Andrzej

Kozioł Zygmunt

Kral Małgorzata

Kramarczuk Stefania

Kulisz     Zofia

Lanuszna Urszula

Laskowski Kazimierz

Latocha Władysław

Legenza Anna

Lis Jan

Lorenz Janusz

Łągiewka Krystyna

Marszałek Barbara

 

 

Marzec Mirosław

Maślenik Tadeusz

Maślennik Henryk

Menżyk Daniel

Michalska Stanisława

Mięki Małgorzata

Misiewicz Józef

Mol Marceli

Mrowiec Krystyna

Nadzieja Jan

Nahlik Roman

Nowak Małgorzata

Olter Stefan

Opaliński Jan

Pisarska Wanda

Płoński  Tadeusz

Polusik Urszula

Potrzebowski Piotr

Przegędza Małgorzata

Pyszyńska Maria

Rachubka Eugeniusz

Raczek   Krystyna

Rapacz   Tadeusz

Sienkiewicz Zbigniew

Skomorowski Andrzej

Sławek   Ewa

Sputek   Halina

Stankiewicz Krystyna

Strycharz Kazimierz

Szczygieł Jan

Szmatłoch Bogdan

Szołtysek Jerzy

Szydło    Ewa

Szymurska Zofia

Wilke Henryk

Wita Piotr

Witkiewicz Maria

Wojtyłko Andrzej

Wolna Katarzyna

Wypych Bogumiła

Zając Elżbieta

Ziach Barbara

Zioła Bożena

Żurek Krystyna

Żyła Zbigniew

 

1969-1970

 

Amrosz Stanisława

Antczak Urszula

Bartnik Marek

Bartoszek Zbigniew

Biela Barbara

Błaszczyk Tadeusz

Bochniarz Urszula

Bocianowska Alina

Bogucka Irena

Bogucki Jerzy

Brzuchański Jerzy

Buchta   Eugeniusz

Bukowski Jan

Czechowska Grażyna

Czuga     Stanisław

Ćmok      Bernadeta

Derdoń Leonard

Dopierała Krystyna

Dragan   Zygmund

Dudzińska Danuta

Dytkowicz Ewa

Felsman Marian

Frackowiak Maria

Frydrychowicz Anna

Furmanek Adam

Gauza Barbara

Gawriołek Irena

Gawriołek Wanda

Głodek   Irena

Goczal Krystian

Górka Adam

Iwulska Ewa

Jabłoński Feliks

Jagiełła Sławomir

Jamroży Lucyna

Jaskółka Danuta

Kałuża    Andrzej

Klimasara Zdzisław

Kobryńczuk Halina

komosa Grażyna

Komosa Halina

Kozioł    Marek

Kurpanik Irena

Laskowski Henryk

Leśnik    Bożena

Leśnik    Jan

Lis Tadeusz

Loranc Krystyna

Łągiewka Maria

Łyko Eugeniusz

 

 

 

 

Marcinkowska Anna

Marszolik Janina

Masiasz Dorota

Moch Henryk

Moksa Janina

Mrowiec Aniela

Murmyło Zbigniew

Nisiadek Teresa

Nowak   Henryk

Nowrotek Damian

Olewnik Grzegorz

Opalińska Danuta

Ordzowiała Barbara

Owczorz  Krystyna

Pacyga   Andrzej

Paszkiewicz Krystyna

Paśnicki Andrzej

Płońska Lucyna

Rachubka Andrzej

Roj Jerzy

Rzeszotarska                Mirosława

Skomorowska       Barbara

Skowronek Krzysztof

Słowik Maria

Spitalny Andrzej

Spyra Andrzej

Suczko Jan

Swedzińska Ewa

Szendzielorz Joachim

Szkutnik Krzysztof

Szulc Barbara

Szydłowski Mirosław

Szymański Franciszek

Szymik Dorota

Szymura Jerzy

Tatarynowicz                Halina

Walkowiak Leszek

Wąs Kamila

Wichowski Eugeniusz

Wojtyłko Maria

Woźniak Elżbieta

Wróblewska Bożena

Zamęcki Andrzej

Zielińska Janina

Ziętek     Janusz

Zioła Jerzy

1970-1971

 

Bajer Maria

Barańczyk Honorata

Beśka     Jadwiga

Bogucka Wiesława

Bortoszek Tadeusz

Brykalska Dorota

Bryks Piotr

Bukowiec Jolanta

Cebularz  Maria

Cichocki Andrzej

Ciereszko Elżbieta

Czajewska Alicja

Czapla    Małgorzata

Czechowski Zbigniew

Czirkow Marek

Czuga     Benedykt

Derdoń  Wiesław

Fiodor    Kazimiera

Frydrych Leszek

Gajek Helena

Gładysz Witold

Głombica Gabriela

Głuś Andrzej

Gołąbek Teresa

Gołębiowski Andrzej

Gotszalk Stefan

Hajm Hubert

Jaroszuk Grzegorz

Jaskółka Jolanta

Jeszka    Staniaław

Jędrysiak Gabriela

Karcz      Bogdan

Karwot Irena

Kasperek Bożena

Kędzior Ireneusz

Kokowski Edward

Kowalska Krystyna

Kozik Eugeniusz

Kozik Józef

Kozioł    Łucjan

Kozłowski Jerzy

Kraczyński Henryk

Kral Andrzej

Kramarczuk Danuta

Krzyżowski Zygmunt

Kubecka Jadwiga

Lanuszny Zenona

 

 

 

 

Legenza Barbara

Lipka Janina

Łysiak    Jan

Malinowska Elżbieta

Mandrela Gerda

Marcisz Andrzej

Markowski Roman

Marzec Wieńczysław

Matuszczak Maciej

Mądzelewski Jędrzej

Merta Edward

Migocz Norbert

Misiewicz Andrzej

Mrowiec Marian

Nowakowski Zygmunt

Odrobina Mariusz

Ogierman Aniela

Olędzka Ewa

Orszulak Janusz

Ostroch Ginter

Pakuła    Irena

Palarz     Jolanta

Panasiuk Alicja

Papiernik Danuta

Paszkiewicz Mirosław

Paśnicki Bogdan

Pietrzyk Tadeusz

Podrygała Wiktor

Polewka Czesław

Pompa    Maria

Poniedziałek Jerzy

Potrzebowska Wanda

Przegędza Piotr

Rachubka Staniaław

Rakoczy Piotr

Różański Janusz

Rudnik   Józef

Rychło   Edward

Ryńska Bożena

Rządkowska Elżbieta

Rzepka  Zygmunt

Samulewicz Roman Kazimierz

Siwiec    Grażyna

Skowronek Jan

Skupień Andrzej

Skwarczyński                Bogdan

 

 

Spitalny Danuta

Sputek Kazimierz

Stankiewicz Józef

Szczechowiak Grzegorz

Szczęsny Staniaław

Szlosarek Halina

Szufladowska Jadwiga

Szymura Piotr

Szymura Renata

Szymurski Zygfryd

Szyszło Elżbieta

Świder    Zofia

Trachim Lech

Trubaj    Krzysztof

Uliarczyk Ryszard

Usarek   Józef

Walczak Norbert

Wardaszka Marietta

Wiszniewski Adam

Wolna    Gabriela

Wypych Bożena

Zarzeczny Czesław

Żmija Stefan

1971-1972

 

Badura Zyta

Baranowski Ryszard

Bartnik Barbara

Beśka Elżbieta

Błaszak Mirosława

Błaszczyk Anna

Bojarek Bogdan

Bojarski Janusz

Bryks Helena

Buchcik Donat

Bukowski Piotr

Burzawa Andrzej

Ciągała Irena

Cięciek Halina

Cięciek Krystyna

Czuba     Bożena

Delowicz Jadwiga

Faberska Bogusława

Felsman Michał

Filipek    Krzysztof

Frankiewicz Danuta

Frąckowiak Grzegorz

Frydrychowicz Jadwiga

Galeska Anna

Gawriołek Eryk

Głębocki Krzysztof

Gmyrek Zofia

Goczal    Barbara

Godszalk Bolesław

Gołębiowski Eugeniusz

Grzesik Piotr

Hajn Maria

Jabłońska Maria

Jagodzińska Grażyna

Jaskółka Lesław

Jaworski Piotr

Jurecka Weronika

Kajstura Marceli

Kala Jan

Kałwia Bożena

Kamiński Janusz

Kamiński Marek

Kasprzyk Małgorzata

Kasprzyk Teresa

Kibil Włodzimierz

Klasik     Jan

Kliniewski Grzegorz

Klugier Aniela

 

 

Kłos Gerard

Kocot Sabina

Konieczny Grażyna

Kostecki Tadeusz

Kozłowski Janusz

Kruszyński Marian

Krystek Andrzej

Kwarcińska Aleksandria

Latocha Roman

Lepiarczyk Kornelia

Leśnik    Jerzy

Loks Marek

Ludyga Jerzy

Łągiewka Zbigniew

Łyko Kazimiera

Machała Halina

Maindok Barbara

Mandrela Ginter

Marcinkowska  Krystyna

Marcisz Piotr

Marynowska Grażyna

Materko Irena

Materko Krystyna

Matyjasik Gabriela

Morys    Maria

Nabiałkowski Tadeusz

Nowak   Jerzy

Nowakowski Andrzej

Olchawa Andrzej

Olter Elżbieta

Orszulik Bronisław

Ostrzołek Janina

Papiernik Andrzej

Paprotny Jerzy

Piecyk    Marek

Piekarska Krystyna

Piksa Józef

Pisarska Barbara

Piszewski Marek

Pluta Wiesława

Poprotny Jerzy

Przybył Andrzej

Raczek   Róża

Rudner   Lidia

Ryńska Renata

Rytau Józef

Rzepka Mirosława

Rzeszotarska Janina

 

 

 

Skiba Teresa

Skomorowski Stanisław

Sobota   Aleksander

Stawicki Krzysztof

Steuer    Henryk

Stojek     Jan

Surówka Bogdan

Swedziński Adam

Sypkowski Ireneusz

Szapak   Irena

Szczechowiak Aleksandra

Szczyrba Maria

Sznajder Teresa

Szweda Joanna

Szydło    Damian

Szymańska Barbara

Świder    Waldemar

Tomecki Henryk

Torka     Ewa

Trachim Zbigniew

Trubaj    Krystyna

Tudzież Jerzy

Wawoczny Jacek

Wichowski Tadeusz

Winiszewska Elżbieta

Wita Bernardeta

Witkiewicz Andrzej

Wojdyła Zofia

Wolna    Regina

Woźniak Stanisława

Wróbel Bronisława

Wróblewski Marek

Wypych Kazimierz

Zachłód Maria

Zając Bożena

Ziach Janusz

Żarowiak Urszula

Żęgiewka Zbigniew

Żur Krystyna

1972-1973

 

Antczak Henryka

Bajer Róża

Baranowski Wacław

Bartnik Barbara

Bartnik Bogumiła

Bądyra Michał

Bendelewska Teresa

Buchcik Krystian

Chiżuk    Stanisław

Ciesielska Teresa

Czajewski Adam

Delowicz Grażyna

Dyka Andrzej

Dyrcz Andrzej

Erfurt Jolanta

Filipek Marzena

Fleischer Reinchald

Flis Barbara

Frączek Anna

Furmanek Ewa

Gajda Stanisław

Gawliczek Janusz

Głombica Daniel

Głuś Kazimierz

Grzecicha Mirosława

Haber Bogumiła

Hajn Urszula

Hoła Krystyna

Ignac Henryk

Jędrzejczak Irena

Jędrzejczak Janina

Kałuża    Zbigniew

Kania Sylwia

Karczmarczyk Ewa

Kasperek Benedykt

Kasprzyk Piotr

Kocięda Andrzej

Koczor   Jerzy

Kokosińska Renata

Kokoszka Edward

Kokowski Jerzy

Komosa Marek

Konieczny Zbigniew

Korus Bernard

Kostecka Grażyna

Kozioł    Jolanta

 

 

 

 

Kozłowski Bogdan

Królikowski Krzysztof

Krystek Bożena

Laskowska Teresa

Lens Grażyna

Listecki Piotr

Lorenz    Bogdan

Łyko Krzysztof

Marcinkowska Maria

Marszolik Krystyna

Materko Barbara

Mazur Barbara

Mazurek Jan

Mącznik Wiesław

Mucha   Zbigniew

Nadzieja Grażyna

Nahlik Barbara

Nosiadek Daniel

Odrobina Karol

Onopiuk Jan

Orszulak Maria

Owczorz Maria

Pakuła    Edward

Panek     Teresa

Paśnicki Jan

Pawliczek Henryk

Piskula   Paweł

Pluta Jadwiga

Póda Krystyna

Radomski Jan

Radziszewska Henryka

Raudner Henryk

Rudowicz Małgorzata

Samulewicz Iwona

Sgraja     Ewa

Sikorski Tadeusz

Skwarczyńska Marta

Słupik     Eugeniusz

Spyra Danuta

Spyrka Jerzy

Staniczek Elżbieta

Stelmach Piotr

Stylski    Andrzej

Suczko   Elżbieta

Surówka Barbara

Sywak    Krzysztof

 

 

Szendzielorz Henryk

Szołtysek Jan

Szufladowski Kazimierz

Szulc Ryszard

Szymański Krzysztof

Szymura Elżbieta

Szyszło Janina

Toporek Eleonora

Tyblewska Ewa

Tyblewski Adam

Wieczorke Teresa

Wita Teresa

Wojdowska Ewa

Wróblewska Ewa

Wsolak Ewa

Wygryło Jolanta

Zakrzewska Barbara

Zasada   Anna

Zielińska Stanisława

Zioła Alina

Żarowiak Bronisława

Żurek Bożena

 

1973-1974

 

Antczak Jerzy

Bajorek Urszula

Blicharska Anna

Bogucka Jolanta

Burzawa Marian

Całka Danuta

Cejnóg Bogusław

Chacia Leszka

Chochór Stanisław

Czaja Dorota-Grażyna

Czerw Elżbieta

Czykwin Beata

Drzęźla Dorota

Duczmal Zbigniew

Dyl Mirosław

Dyrcz Kazimierz

Dytko Zofia

Fiodor Zofia

Fojt Henryk

Franelak Ewa

Frąc Marek

Fröhlich Krystian

Frydrych Bogdan

Frydrych Grażyna

Frydrych Maria

Gaweł Jerzy

Gilge Aniela

Gładysz Magdalena

Góralczyk Barbara

Górka Krzysztof

Grabowski Piotr

Grotnik Krzysztof

Grotnik Mirosław

Grzewodowska Barbara

Guść Barbara

Hajduczek Teresa

Hajduk Piotr

Hajn Teresa

Himmel Halina

Ignac Stefan

Jagiełła Elżbieta

Jagodzińska Małgorzata

Jakubczyk Renata

Jamro  Grażyna

Jamroży Danuta

Janecka Danuta

Janik Paweł

Janikowski Mirosław

Jaskółka Mirosław

Jastrzemska Grażyna

Jeleniak Jan

Jeszka Małgorzata

 

 

Jurecki Jan

Kajstura Andrzej

Kałuża Zdzisław

Karczmarczyk Renata

Kasprzyk Jan

Klasik Bożena

Kliniewska Alicja

Koczy Piotr

Kokowski Tadeusz

Kolon Eugenia

Konkol Renata

Kowalczuk Kazimierz

Kowalczyk Janina

Kowalski Czesław

Kozik Stanisław

Kraczyński Eugenisz

Krystek Alicja

Kubecki Andrzej

Kucharczyk Janusz

Kuczera Irena

Kulik Franciszek

Kunert Zbigniew

Kurek Grażyna

Kwarciński Wojciech

Kwiatkowski Paweł

Lanuszny Krzysztof

Ludwiczak Jerzy

Łopuszeńska Grażyna

Maibaum Kornelia

Malinowska Gabriela

Mandera Damian

Marciniak Grażyna

Marcisz Henryk

Marszałek Czesław

Merta Henryk

Modrzejewski Bogumił

Mrowiec Piotr

Mucha Halina

Nagrodzka Bernadeta

Ocytko Andrzej

Ocytko Krystyna

Ogar Elżbieta

Olak Anna

Oleksy Zbigniew

Olter Bożena

Orszulak Bożena

Orszulak Grażyna

Pacyga Stefan

Papiernik Ryszard

Paprotna Danuta

Piekarski Henryk

Pielak Leszek

 

 

Pietrek Mirosław

Piksa Maria

Plaza Ewa

Pluta Edward

Pluta Jan

Płońska Maria

Profaska Brygida

Radecki Józef

Radziszewski Jerzy

Reiter Piotr

Rogowska Urszula

Rusin Tadeusz

Rytau Teresa

Saniak Aniela

Sitko Anna

Skatuła Bogumiła

Skomorowski Jan

Skowronek Elżbieta

Skowronek Maria

Słowik Wiesław

Smolarz Zenon

Smołka Marian

Staniczek Piotr

Stawicka Elżbieta

Stępiński Marian

Stroka Magdalena

Struzik Barbara

Strycharska Alicja

Szeleźniak Zbigniew

Szołtysek Jerzy

Szydłowski Maciej

Śniegocki Grzegorz

Świderska Mirosława

Terpilak Dariusz

Tomasik Jolanta

Torka Jacek

Trackim Bożena

Urbaniak Jadwiga

Walkowiak Zenia

Wenc Krystyna

Wiciak Bogusław

Wojciechowski Andrzej

Wojdyła Halina

Wojtyłko Elżbieta

Wróbel Grzegorz

Zachłód Zbigniew

Zakrzewski Janusz

Zarzeczna Elżbieta

Zarzeczny Ireneusz

Ziętek Grażyna

Żmija Andrzej

1974-1975

 

Arndt Bernadeta

Baranowska Bogusława

Barszcz Ryszard

Bartnik Mirosława

Bendelewski Romuald

Berezowska Ryszarda

Białas Alina-Agnieszka

Bieras Bogdan

Błaszczyk Zbigniew

Bochenek Andrzej

Bogucki Marian

Bojarski Piotr

Borysewicz Lech

Bożek Edward

Burda Piotr

Cebula Zbigniew

Chiżuk Józef

Czarnota Janusz

Długosz Waldemar

Dyduch Wanda- Anna

Dziura Irena

Erfurt Danuta

Frydrychowicz Danuta

Galeska Andrzej

Gaweł Barbara

Głodek Krystian

Gładysz Stanisław

Głębocka Hanna

Głuś Krystyna

Goik Roman

Górka Waldemar

Grabelus Irena

Groborz Janusz

Haja Mariola

Ignac Zofia

Jaworski Henryk

Jodłowiec Tadeusz

Kapitańska Elzbieta

Kiepas Joachim

Kmieć Andrzej

Kocięda Janusz

Kocot Mirosław

Konieczna Grażyna

Kostecki Wiesław

Krawieczek Halina

Królikowski Andrzej

Krupiński Władysław

 

 

Krystek Anna

Krystek Janusz

Krzysztofek Barbara

Krzyżowski Henryk

Kwasiborska Danuta

Leus Mirosława

Łoboz Stanisław

Majewska Danuta

Mandrela Maria

Marcinkowska Barbara

Marszolik Brunon

Mazgaj Eugeniusz

Michalik Krystian

Michna Teresa

Mierzwa Danuta

Nagrodzka Bożena

Nahlik Piotr

Ogar Wiesław

Ogierman Urszula

Olter Benedykt

Opalińska Wiesława

Pacławski Maciej

Papiernik Zdzisław

Paszenda Janina

Peikert Małgorzata

Pierzchała Elżbieta

Pietryja Barbara

Poda Edyta

Poślednik Bożena

Półtorak Dorota

Profaska Jolanta

Prostacki Mirosław

Rachel Ilona

Radkowska Małgorzata

Radłowski Marek

Rasek Janina

Rek Ewa

Rzeszotarski Adam

Saluk Piotr

Siodmok Magdalena

Skrobek Urszula

Sładek Grażyna

Smołkowicz Ryszard

Sola Halina

Sosna Teresa

Sowa Zdzisław

Sówka Grażyna

 

 

 

Staniczek Anna

Stefaniak Ryszard

Stelmach Aniela

Sywak Andrzej

Sywak Ewa

Szczepanik Jan

Szczęsny Damian

Szczęsny Grzegorz

Szweda Iwona

Szymańska Helena

Szymura Danuta

Świątecka Barbara

Teuber Brygida

Tomecki Jerzy

Tudzież Urszula

Usarek Stanisław

Wawrzeń Danuta

Widawska Elżbieta

Widuch Krystyna

Wojdyła Marian

Woźniak Franciszek

1975-1976

 

Baran Jadwiga

Berliński Jerzy

Bisek Grażyna

Blicharski Janusz

Bochniarz Janusz

Bochoń Jolanta

Bombik Andrzej

Bukowski Marian

Cebularz Jan

Chacia Danuta

Chołody Regina

Chudyka Agnieszka

Czerkies Wojciech

Derdoń Krzysztof

Dolaciński Jerzy

Dopierała Jan

Dymek Krzysztof

Dziadek Zbigniew

Fiodor Danuta

Florczak Zbigniew

Frączek Bolesław

Gabiga Ryszard

Gilga Mirosław

Głowacz Anna

Grabarczyk Wiesław

Grabowski Tadeusz

Herman Marietta

Heron Marian

Hojczyk Beata

Janik Krystyna

Jędrzejczak Janusz

Johna Grażyna

Kala Leszek

Kiepas Ewa

Kieś Krystyna

Kliniewska Danuta

Komar Iwona

Konieczna Krystyna

Konik Małgorzata

Kruszyński Grzegorz

Krystek Krzysztof

Krzysztofek Grażyna

Kulik Roman

Kuprel Zdzisław

Kwiatkowska Ewa

Lampert Ewa

 

 

Lipiński Andrzej

Łągiewska Danuta

Łopuszeński Marek

Mandera Urszula

Marciniak Ewa

Marszałek Janina

Michna Mikołaj

Misiewicz Marek

Modrzejewska Mariola

Naumowicz Bogumiła

Nietrzeba Mariola

Olak Maria

Oleś Iwona

Olszowska Grażyna

Orawski Bogusław

Ospara Piotr

Pala Jan

Piasecka Ewa

Piątek Henryk

Piekar Janusz

Piekorz Mariola

Pisarski Grzegorz

Profaska Michał

Przegędza Marcela

Raudner Piotr

Raudner Zygmunt

Rogoń Łucja

Rogowska Zofia

Schlia Barbara

Semieniowska Grażyna

Senczyna Krzysztof

Sfojak Jerzy

Sieradzki Jerzy

Sitko Wojciech

Skoczylas Danuta

Skowronek Małgorzata

Słowik Mirosław

Sola Michał

Strojna Krystyna

Strzelecki Włodzimierz

Suczko Krzysztof

Sypkowski Wiesław

Szołtysek Czesław

Szpecht Zbigniew

Szymańska Krystyna

Terpilak Marzenna

 

 

Tomasiak Krystyna

Wilczyński Marek

Wiśniewski Ryszard

Wita Paweł

Witek Andrzej

Witkiewicz Grzegorz

Wójcicki Jerzy

Zarzeczna Irena

Zasada Józef

Zysek Janusz

 

1976-1977

 

Adamczyk Maria

Adamska Bożena

Anklewicz Irena

Baranowicz Grzegorz

Baranowska Danuta

Bieras Gabriela

Bochniarz Waldemar

Bojarski Ireneusz

Całka Henryk

Chmiel Anna

Chrapiec Damian

Cichocka Małgorzata

Cykowski Zbigniew

Czaja Zofia-Ewa

Derdoń Barbara

Domin Danuta

Erfurt Mirella

Fleischer Erwin

Forczmański Krzysztof

Frączek Anna

Frydrych Zenon

Frydrychowicz Edmund

Gabryszewski Bogusław

Ganiek Urszula

Gaweł Urszula

Głowacz Anna

Grabowska Mariola

Hadom Józef

Hary Ewa

Hojczyk Waldemar

Jagodzińska Tamara

Jakubczyk Zofia

Jankowska Henryka

Jasnowska Janina

Jurecki Henryk

Jurecki Piotr

Kaczmarczyk Barbara

Kaczmarczyk Jolanta

Kapitańska Bożena

Kluszczyńska Joanna

Koczy Andrzej

Kokowski Krzysztof

Kolon Urszula

Konopacki Mirosław

Kopeć Krzysztof

Koprowski Marek

Kossak Lucyna

 

 

Kowol Marian

Króliczek Zenon

Krupińska Barbara

Kuczera Janusz

Kufieta Edward

Lalik Ewa

Lasota Wieslaw

Legenza Bogdan

Leper Marian

Lewandowski Jerzy

Machnik Ryszard

Marszolik Eugeniusz

Matla Danuta

Mądzelewska Małgorzata

Michalik Urszula

Mierzwa Barbara

Miśkiewicz Ilona

Mocko Ilona

Mrowiec Jan

Myszkowski Krzysztof

Naumowicz Krzysztof

Nowakowski Marek

Olejnik Dorota

Olter Barbara

Opalińki Mirosław

Osińska Krystyna

Ostrzołek Jerzy

Paciorek Mirosław

Pakuła Zbigniew

Paszenda Gabriela

Paszenda Sylwia

Piekorz Andrzej

Pietrzyk Lesław

Podrygała Ryszard

Półtorak Magdalena

Przybył Marian

Psiuk Leszek

Rachel Gabriela

Raszeja Andrzej

Raudner Andrzej

Schlia Bożena

Siedlik Teresa

Siwek Roman

Skiba Czesław

Skrobek Marek

Sładek Ilona

Smołkowicz Grażyna

 

 

Sowiński Andrzej

Sówka Ewa

Stankiewicz Mirosław

Stawińska Alina

Struzik Zdzisław

Sufryt Piotr

Szczechowiak Eugeniusz

Szczepanik Małgorzata

Szczęsny Barbara

Szeller Danuta

Szufladowska Regina

Szweter Krzysztof

Szymala Bogusław

Szymańska Maria

Świątecki Mirosław

Świerkosz Eleonora

Traczyk Elżbieta

Wawrzeń Zbigniew

Wiciak Wojciech

Widuch Longina

Wijas Andrzej

Witek Danuta

Włoczko Adam

Woźniak Barbara

Wróblewska Teresa

Wypart Barbara

Zając Andrzej

Zakrzewska Anna

Zakrzewska Małgorzata

Zarzeczna Rozalia

Złotoś Gabriela

1977-1978

 

Adamski Marian

Affek Mariusz

Bajor Renata

Baran Jerzy

Baranowicz Bożena

Blicharski Marek

Bombik Tadeusz

Borkowska Grażyna

Borysewicz Jolanta

Buchalik Eugenia

Buchta Elfryda

Bukowski Ryszard

Burzawa Kazimierz

Cebula Robert

Chrapiec Marian

Cmok Bronisława

Cul Marek

Czerw Ryszard

Duczmal Danuta

Dybczyńska Ewa

Dziura Wacław

Filec Irena

Florczak Krzysztof

Forczmańska Ilona

Frąc Krzysztof

Frydrychowicz Andrzej

Furgoł Barbara

Furtak Grzegorz

Gabryszewski Bogusław

Głowacki Roman

Gmyrek Kazimierz

Gołąbek Beata

Grabowski Grzegorz

Grakarczyk Renata

Hatłas Zbigniew

Iwaszko Ewa

Jamro Piotr

Jaskółka Regina

Jurczyk Jolanta

Jurecki Gabriel

Kaczmarczyk Eugeniusz

Kala Damian

Karwot Danuta

Kmieć Małgorzata

 

 

Konieczna Kornelia

Kowol Krystyna

Kruszyński Edward

Krzyżkowska Urszula

Ledzion Małgorzata

Lesiak Jerzy

Lokocz Weronika

Łuczak Barbara

Machnik Czesław

Majdak Aniela

Malaszewski Andrzej

Mazur Hanna

Mazur Mariola

Michalik Mirosław

Młynek Ewa

Nelec Krzysztof

Nowicka Wirgila

Olejnik Krzysztof

Oleś Mariusz

Ossysek Mirosław

Ottawa Mariola

Paczkowski Stanisław

Pala Marek

Paszenda Ewa

Paszkiewicz Urszula

Pawliczek Adam

Pełka Adam

Penkalska Anna

Piasecki Andrzej

Piekar Iwona

Pomorska Zofia

Pompa Ewa

Pozór Małgorzata

Póda Małgorzata

Rachubka Mirosław

Rasek Antoni

Rogowski Zenon

Rusin Waldemar

Ryńska Małgorzata

Rzeszotarska Barbara

Semienowski Andrzej

Siodmok Mariola

Sitko Jan

Sładek Dariusz

 

 

Słowik Zygmunt

Smołkowicz Bożena

Sonta Jan

Sowa Barbara

Sowiński Jan

Stefaniak Mieczysław

Stefaniak Urszula

Strojny Andrzej

Stroka Ireneusz

Strzelecka Joanna

Stypułkowska Bożena

Suwała Bożena

Suwała Henryk

Szczęsna Barbara

Szewczyk Zbigniew

Szołtysek Michał

Szweda Ireneusz

Szydłowska Bożena

Szymańska Ewa

Szymik Jolanta

Świderski Zbigniew

Świerkosz Magdalena

Tomaliszak Barbara

Tomaszewski Tomasz

Tomczyk Bożena

Tomecki Włodzimierz

Wdowiak Grażyna

Wieczorek Wieslawa

Witkowska Henrrieta

Wojdowska Adela

Wójcicka Ewa

Zakrzewska Bożena

Zimon Jerzy

Zimoch Krystyna

Zysek Tadeusz

1978-1979

 

Auklewicz Romana

Batrnik Stanisław

Bączkiewicz Dorota

Chacia Ewa

Chrapiec Natalia

Cieśliński Janusz

Czaja Ryszard –Andrzej

Domin Jolanta

Dopierała Grażyna

Fiałka Anna

Fojcik Bogdan

Gabryszewska Gizela

Ganiek Marian

Gawron Jolanta

Grajner Andrzej

Groborz Małgorzata

Grzywok Kornelia

Habel Grażyna

Hanke Jolanta

Hary Piotr

Iwanek Zbigniew

Jagodzińska Grażyna

Jakubiec Aleksander

Jezusek Janusz

Jędrzejczak Józef

Johna Ewa

Kala Irena

Kałuża Edward

Kamińska Grażyna

Klasik Wiesław

Komar Jolamta

Konieczny Mariola

Konopacki Marek

Kopeć Grażyna

Kozłowski Grzegorz

Kraczyńska Elżbieta

Krawieczek Piotr

Królikowska Barbara

Kruczek Bożena

Krzyżowska Halina

Kuczera Andrzej

Kulik Ilona

Kuprel Bożena

Kustra Andrzej

Ledzion Grażyna

Lendel Bożena

Leus Henryka

Lewandowska Małgorzata

Łągiewka Krzysztof

Majewski Ryszard

Mak Iwona

 

 

Mansfeld Ilona

Marszolik Małgorzata

Matras Bożena

Mazur Zbigniew

Mączewska Elżbieta

Młynek Gabriela

Modrzejewski  Stanisław

Naumowicz Leszek

Nowicki Leszek

Okruta Sławomir

Oleś Mirosław

Onopiuk Jerzy

Oporska Jolanta

Paciorek Henryk

Palarz Ilona

Pałczyńska Anna

Pawliczek Grzegorz

Piotrowska Barbara

Płonka Elżbieta

Płonka Ewa

Płoński Bogdan

Poliwko Marek

Rajter Henryk

Ratajczak Wojciech

Raudner Małgorzata

Rek Mariusz

Rogoń Jolanta

Rudziński Robert

Rybka Henryk

Rytan Stefan

Sądek Danuta

Skólska Danuta

Suwała Bożena

Szczepanik Andrzej

Szczypka Leokadia

Tomasik Grzegorz

Tomecka Brygida

Tyman Barbara

Wawrowska Mariola

Wierzbicki Mirosław

Wijas Jacek

Wilczyński Paweł

Wyrkiel Krzysztof

Zakrzewska Grażyna

Ziach Ireneusz

Zientek Ilona

1979-1980

 

Baronowicz Mariola

Bartoszek Adam

Baryń Jarosław

Bąkowska Joanna

Borkowski Zbigniew

Borysewicz Ernest

Cebularz Irena

Cejnóg Bożena

Chełmińska Bożena

Cieślińska Jolanta

Czekała Iwona

Drozd Ewa

Frączek Dariusz

Fulda Jan

Gawda Ryszard

Gawda Tomasz

Gilga Damian

Głodowski Andrzej

Głowacz Barbara

Goczal Bogusława

Grajner Bożena

Guściara Janusz

Hatłas Krzysztof

Heron Kazimierz

Janik Joanna

Kalinowska Maria

Kamiński Andrzej

Klejno Adam

Koczy Jolanta

Komar Barbara

Kossak Anna

Koźmin Marek

Krosny Marek

Krosny Mariola

Krupiński Kazimierz

Kubica Krzysztof

Kwiatkowska Barbara

Lalik Grzegorz

Leśniewska Danuta

Łęcki Tadeusz

Łoboz Grażyna

Łuczak Jolanta

Malinowski Grzegorz

Marciniak Bogusław

Marszolik Dorota

Matla Andrzej

Miśkiewicz Bogusława

Modrzejewski Andrzej

 

 

Mojżesz Roman

Mucha Tadeusz

Nietrzeba Ilona

Obracaj Mariola

Oleszko Adam

Ospara Dariusz

Pacypa Ewa

Pacypa Iwona

Pawłowski Wojciech

Piotrowski Piotr

Pogorzelska Urszula

Polusik Krystyna

Pozór Celina

Radkowska Jolanta

Rejczak Jarosław

Rudnicki Andrzej

Ryński Dariusz

Rzeszotarska Bożena

Schlia Mirosław

Sibilski Benedykt

Siwek Damian

Skoczylas Jan

Skopek Mirosław

Skulska Grażyna

Skuta Bogdan

Słowik Piotr

Smołka Zbigniew

Sowiński Piotr

Splawiński Krzysztof

Spyra Bożena

Stachowska Longina

Stypułkowska Ewa

Sypkowska Stella

Szweda Jarosław

Szymala Mariusz

Świderski Edwin

Świerkorz Rafał

Trześniowski Jerzy

Wawoczny Bogdan

Wiśniewski Grzegorz

Witosz Jolanta

Wojs Bożena

 

1980-1981

 

Adamski Zbigniew

Baranowicz Dorota

Baranowski Leszek

Bieras Karina

Bywalec Bogusława

Cieślik Mariusz

Ciok Mirosław

Czekała Bożena

Domin Janusz

Drażba Marzena

Fiałka Tadeusz

Frańczuk Teresa

Frohlich Grzegorz

Frydrychowicz Barbara

Gilda Celina

Grabowski Andrzej

Grzegorzyca Grzegorz

Hanke Mariola

Herman Damian

Iwanek Agata

Jankowska Jolanta

Jurkiewicz Janina

Kluszczyński Zbigniew

Kowalczyk Renata

Kretek Mirosław

Królikowski Dariusz

Krukówka Beata

Krupa Wiesław

Krzyżkowska Małgorzata

Kufieta Czesław

Leśniewski Grzegorz

Marynowska Elżbieta

Matyjasik Grzegorz

Mazikiewicz Janusz

Melka Piotr

Mocko Marek

Mura Leszek

Nagrodzki Dariusz

Okruta Marek

Peikert Bogumiła

Piotrowska Izabella

Piskula Ewa

Płonka Józef

Pogorzelski Sławomir

Pompa  Mirosław

Pozór  Kazimierz

Rachel Beata

Radecka Mariola

Raszeja Barbara

Rożnowski Damian

Rudner Adam

Rudowicz Lesław

Rusin Dariusz

Schuschke Adam

Sitko Jerzy

Skulski Stanisław

Skupień Jarosław

Smolorz Marcin

Socha Bogdan

Sola Wiesław

Sosna Piotr

Sroka Sławomir

Stolarczyka Elżbieta

Szastak Danuta

Szczęch Andrzej

Szeląg Grażyna

Szewczyk Czesław

Szlosarek Marieta

Szweter Wiesława

Szymała Grzegorz

Traczyk Krzysztof

Tudzież  Teresa

Tyman Piotr

Tyrol Krzysztof

Urbaniak Maria

Warzynek Janusz

Weis Grzegorz

Widuch Jolanta

Wijas Maria

Witek Irena

Witosz Joanna

Witoszek Katarzyna

Woryna Mariusz

Woźniak Mariusz

Żukowski Dariusz

1981-1982

 

Affek Renata

Amrosz Barbara

Andrzejczak Elżbieta

Binias Iwona

Czarnota Jacek

Czyżewski Artur

Franczuk Barbara

Franelak Katarzyna

Gilge Brygida

Głąb Urszula

Grajner Małgorzata

Grzegorzyca Dariusz

Herman Ireneusz

Kasprzyk Andrzej

Klepek Marek

Kochan Paweł

Kokoszka Zenon

Kotuk Elżbieta

Krupa Jolanta

Kruszyńska Teresa

Kunicki Stanisław

Kwasiborska Jagoda

Lesiak Bożena

Myszkowski Dariusz

Nabiałkowski Wojciech

Oleś Jarosław

Oporski Dariusz

Pawłowski Piotr

Petka Jan

Prostacki Wojciech

Przybyła Henryk

Psink Dariusz

Ryń Barbara

Sawicki Zdzisław

Sieracka Ilona

Sobieska Bogusława

Stankiewicz Andrzej

Stypułkowska Anna

Szurgot Andrzej

Thiede Dariusz

Tomczyk Elżbieta

Wawrzynek Bogdan

Wieczorek Leszek

Wierzbicki Jarosław

Wilczyńska Halina

Wiśniewski Jarosław

Wyleżoł Grażyna

Wypych Elżbieta

Wyskiel Dariusz

Zakrzewska Barbara

Zimoń Janusz

 

1982-1983

 

Baran Bogumiła

Baryń Marzena

Bączkiewicz Elżbieta

Burnagiel Tomasz

Chełmińska Małgorzata

Cichocki Sławomir

Ciok Adam

Dydko Andrzej

Dziobała Jacek

Gabor Bożena

Gaweł Małgorzata

Gołąbek Iwona

Jagodziński Bogusław

Kalinowski Mirosław

Klose Dariusz

Koczy Bożena

Konc Jolanta

Kruczek Zbigniew

Kuczera Gabriela

Kudełko Piotr

Leporowski Marek

Majewski Mirosław

Malutin Helena

Mostak Anna

Mura Ewa

Mura Marek

Oleszko Małgorzata

Paczkowski Ireneusz

Penkalski Andrzej

Piwczyk Małgorzata

Poliwko Krzysztof

Potrzebowska Beata

Pozór Eugieniusz

Ruczyńska Krystyna

Ryń Anna

Sawicka Joanna

Skuta Natasza

Słoma Mirosław

Stokłosa Ewa

Szymański Piotr

Tarnacki Zbigniew

Tomaliszak Mariusz

Traczyk Barbara

Wadrowski Janusz

Wallach Małgorzata

Wdowiak Celina

Zabielski Jacek

Zimoń Andrzej

Żmuda Dariusz

 

1983-1984

 

Binias Joanna

Czyżewski Mariusz

Dudziński Bogdan

Dydko Małgorzata

Filusz Izabela

Frydrychowicz Grzegorz

Gaweł Wioletta

Gawron Lidia

Gilge Teresa

Gustaw Dariusz

Hatłas Bogusław

Janecka Celina

Jaruga Grzegorz

Josz Mariusz

Jóźwiak Mariusz

Jurecka Celina

Jurkiewicz Krystyna

Kaczmarzyk Mirosława

Kapica Sławomir

Kokowski Piotr

Kopczyńska Iwona

Kunicka Aleksandra

Kwasiborski Zbigniew

Malszewski Piotr

Matejko Tomasz

Mojżesz Izabela

Oleś Tomasz

Omozik Roman

Paciorek Bożena

Papiernik Marek

Perz Małgorzata

Piasecka Alina

Pietrzyk Jacek – Piotr

Piotrowski Ireneusz

Pozór Piotr

Rudnik Mirosław

Skulska Maria

Słowik Dorota

Student Krzysztof

Szostak Katarzyna

Szpunar Andrzej

Tyman Gabriela

Waleczek Celina

Weinert Jolanta

Wojciechowska Tatiana

Wyleżoł Adam

Zientek Sylwia

Zysek Stanisław

Żywicki MIrosław

1984-1985

 

Adamski Mariusz

Bieras Marzena

Bisek Izabela

Bizoń Dariusz

Bywalec Krzysztof

Cebula Halina

Cebula Małgorzata

Czapiński Zdzisław

Ćmok Elżbieta

Frańczuk Ewa

Gołąbek Bronisław

Hadom Ireneusz

Kabała Andrzej

Karwot Mariusz

Klepek Barbara

Kocięda Dorota

Konc Robert

Kozik Tomasz

Kurpanik Beata

Kwiecińska Barbara

Lendel Zdzisław

Matla Piotr

Mączewski Krzysztof

Michalik Mariusz

Michuta Jarosław

Montz Jarosław

Nalepa Katarzyna

Oryga Mariola

Piekarski Robert

Radecka Weronika

Rożnowski Leszek

Ruczyński Tomasz

Sikora Adriana

Stolarczyk Dariusz

Stroka Damian

Suwała Janusz

Szymański Andrzej

Tyman Marek

Wachowska Barbara

Wawrzeń Irena

Wiśniewska Małgorzata

Witkowski Adam

Witoszek Marcin

Włodarski Marek

1985-1986

 

Adamczyk Adam

Bajorek Dorota

Bieniaszewska Małgorzata

Brauner Barbara

Cebula Teresa

Czaja Grzegorz

Data Sławomir

Fidali Roman

Filusz Bogdan

Frydrychowicz Marek

Gabor Roman

Gabryszewski Jacek

Grzywok Janina

Haja Beata

Hanke Bożena

Jarmundowicz Marta

Jezusek Marek

Kaiser Zbigniew

Kamińska Barbara

Kasperska Joanna

Klejno Bożena

Kłosowski Dariusz

Korus Tomasz

Królikowski Mariusz

Kuczera Katarzyna

Kuśka Katarzyna

Kwiecińska Halina

Machnik Mirella

Majdak Sylwia

Michura Tomasz

Mizera Krystyna

Ostroch Edward

Pala Grzegorz

Pancherz Joanna

Pawełek Aleksandra

Perz Artur

Piekorz Celina

Pieron Dariusz

Pilarczyk Aneta

Płonka Damian

Polanowska Iwona

Potrzebowska Bożena

Sawicki Henryk

Skulski Roman

Sobik Joanna

Socha Janusz

Steblok Waldemar

Strycharz Marzena

Szczucińska Monika

Szkatuła Krzysztof

Szołtys Aleksandra

Szołtysek Mirosław

Tesluk Gabriela

Thiede Damian

Twardzik Jarosław

Wowra Krzysztof

Wyleżoł Ilona

Zysek Danuta

Żmuda Janusz

 

1986-1987

 

Adamska Iwona

Bajc Aleksandra

Baran Dariusz

Bączkiewicz Aneta

Blacha Izabela

Brudny Roman

Bucholz Mirosława

Buczyński Sebastian

Chmura Rafał

Cieślik Ilona

Gersztyn Sylwia

Grzegorzyca Marzena

Jasiulek Małgorzta

Kędroń Danuta

Klose Adam

Kmieć Dorota

Koczor Robert

Koj Jarosław

Kopczyński Michał

Kucharczyk Anna

Kwasiborska Marzena

Leper Mariola

Maciejski Paweł

Malutin Mariola

Matejko Alina

Michałek Agnieszka

Nowak Jacek

Nyga Katarzyna

Oleszko Katarzyna

Oryga Grzegorz

Ostrzołek Marek

Pifczyk Barbara

Piotrowska Celestyna

Pradela Katarzyna

Rezner Iwona

Ruczyński Witold

Skulska Katarzyna

Stochmal Anna

Szołtysek Barbara

Tkaczyk Iwona

Toczko Dorota

Widawski Piotr

Wiśniewska Iwona

Wojdowska Aneta

Wyskiel Danuta

Ziętek Roman

Zimończyk Marek

1987-1988

 

Adamiec Jolanta

Bajgus Iwona

Bisek Mariusz

Chiżuk Wioletta

Chmiel Teresa

Czapla Janusz

Dudzińska Barbara

Dybowska Magdalena

Dziadoń Piotr

Garczarek Dariusz

Gawda Barbara

Gołąbek Aniela

Grajner Dariusz

Gutowska Edyta

Jamro Katarzyna

Jarosz Konrad

Jaruga Robert

Jaworski Rafał

Josz Rafał

Kędroń Adam

Krasowska Izabela

Matuszczyk Sebastian

Myszkowski Tomasz

Pawliczek Stanisław

Pawliczek Tomasz

Pękała Piotr

Pradela Hanna

Profaska Henryk

Radyszuk Andrzej

Schuschke Aleksander

Siodmok Barbara

Skudrzyk Arkadiusz

Sobik Tadeusz

Spławiński Dariusz

Sych Julita

Sych Katarzyna

Sztafij Małgorzata

Szymański Adam

Tomaszewski Paweł

Tur Robert

Tyman Hanna

Usarek Piotr

Wojs Kornelia

Woźniak Zbigniew

Zieliński Mariusz

Żukowski Grzegorz

Żymełka Beata

1988-1989

 

Banaszczyk Ewa

Baranowski Jacek

Brauner Andrzej

Budzyńska Anna

Chmura Dariusz

Czykwin Ewelina

Dara Barbara

Fereniec Dariusz

Frańczuk Katarzyna

Frańczyk Adam

Glazik Mariusz

Gosk Jarosław

Góra Przemysław

Guździoł Beata

Jamrozy Artur

Kasperski Piotr

Kita Konrad

Konieczny Artur

Konopacki Aleksander

Kornas Tomasz

Kulak Wioletta

Kuśka Karina

Leporowski Grzegorz

Łada Wioletta

Łuszczewska Barbara

Machoczek Tomasz

Malicki Krzysztof

Matusiak Katarzyna

Mura Grażyna

Musiolik Grażyna

Nowak Agata

Orlikowski Krzysztof

Ossowski Robert

Papaj Joanna

Piątek Barbara

Pierchała Marietta

Piotrowski Robert

Plichta Edyta

Poda Damian

Prus Anna

Rynkiewicz Sylwia

Skorża Małgorzata

Słowik Katarzyna

Sobik Bożena

Sroka Marzena

 

 

 

Stochmal Marzena

Stroka Tomasz

Student Iwona

Swonke Jarosław

Sych Małgorzata

Szopa Danuta

Szpak Adrian

Sztafij Anna

Szydłowska Gabriela

Szymala Agnieszka

Świątecki Adam

Tkaczyk Grzegorz

Tobiszowski Olgierd

Walkowiak Arkadiusz

Wiśniewska Barbara

Włoczko Katarzyna

Wojtas Adam

Wyskiel Wioletta

Zaik Aleksandra

Zakrzewska Teresa

Zgryźniak Iwona

Ziak Wioletta

Zimoń Halina

Zysek Dariusz

1989-1990

 

Bajc Anna

Balewski Rafał

Barszcz Andrzej

Bartoszek Tomasz

Boras Agnieszka

Cegliński Piotr

Cieslik Agnieszka

Drążczyk Michał

Dziadek Piotr

Frańczuk Mariusz

Frącz Mariusz

Gabiga Katarzyna

Garczarek Sabina

Gołąbek Marcin

Groborz Leszek

Gruszczyk Krzysztof

Janaszek Robert

Jaworska Izabela

Jezusek Grzegorz

Jędrysiak Aleksandra

Kaptur Elżbieta

Kesler Adam

Kindla Dariusz

Klyta Krzysztof

Kłos Marzena

Kochańska Monika

Koczor Gabriela

Kołodziej Jan

Kowalska Anita

Kowalska Joanna

Kubica Iwona

Kwiecińska Beata

Leszczyński Zbigniew

Leśnik Grzegorz

Lipa Wioletta

Michura Jacek

Moritz Joanna

Nowak Grzegorz

Omozik Zdzisława

Piekorz Leszek

Płowiec Marzena

Popiel Edyta

Radyszuk Piotr

Rezner Marek

Rynkiewicz Adam

Siedlik Krystyna

Skulska Irena

Solich Andrzej

Steblok Marek

Stefaniak Michał

Sych Winicjusz

Szafraniec Joanna

Sztafij Dariusz

Szuca Robert

Tobiszowski Jacek

Tomaszek Piotr

Wawrzynek Tomasz

Witoszek Adam

 

 

1990-1991

 

Bachmińska Agnieszka

Banasiak Joanna

Banasik Sylwia

Bartoszek Agnieszka

Bieniaszewski Arkadiusz

Binias Barbara

Błażejewska Katarzyna

Buchcik Tomasz

Cap Anna

Erfurt Wojciech

Figa Barbara

Franczyk Krzysztof

Gołąbek Halina

Grolik Monika

Janaszek Agnieszka

Jaruga Joanna

Jasiulek Michał

Jędrysiak Tomasz

Kaiser Beata

Kłosowski Artur

Kowalczyk Monika

Kretek Sebastian

Krupińska Halina

Ledzion Tomasz

Legęza Anna

Majewski Adam

Makselon Marcin

Marzec Wojciech

Mierzyński Sławomir

Nowińska Joanna

Oryga Ireneusz

Pancherz Krzysztof

Pankiewicz Renata

Paszenda Aleksandra

Paszenda Danuta

Pawełek Adrian

Pieron Marzena

Piotrowski Andrzej

Plichta Sebastian

Podgórczyk Boguslawa

Pradela Marek

Pras Barbara

Rucińska Elżbieta

Rychły Anna

Rychły Krzysztof

Sadowski Krzysztof

Sakson Anna

Sieklicki Dariusz

Skowronek Izabela

Sosna Mirella

Spyra Marcin

Suski Wojciech

Szymczyk Sonia

Tobiszowski Michał

Trojanowski Tomasz

Usarek Marcin

Walkowiak Marlena

Winch Ewelina

Wojtczak Marcin

Wójcik Marcin

Zaik Ewelina

Zając Anna  

Zegrodnik Ewa

Zemlik Aneta

Zimończyk Bogdan 

1991-1992

 

Banasiak Marcin

Banaszczyk Marcin

Barczyńska Ilona

Borowik Sylwia

Buchta Andrzej

Budnik Aneta

Chojecki Ryszard

Czyżewski Arkadiusz

Drygalski Damian

Dulęba Joanna

Dynek Aneta

Ferenc Izabela

Fohlich Grzegorz

Gajda Adam

Góra Krzysztof

Grotnik Mirosława

Grzegorzyca Izabela

Janicki Remigiusz

Jaworska Sylwia

Jurkiewicz Jacek

Jurski Roman

Kaczmarczyk Bartosz

Kajstura Mariusz

Kamola Robert

Kapica Daniel

Kłos Edyta

Konarski Piotr

Kostka Katarzyna

Koszaliński Marcin

Kowalak Robert

Kozik Daniela

Krac Agnieszka

Kubica Anna

Kubica Bożena

Lis Edyta

Michalik Iwona

Muras Sebastian

Natanek Grzegorz

Nowak Monika

Obarska Anna

Ogierman Agnieszka

Pasikowski Artur

 

 

 

Pompa Katarzyna

Pradela Piotr

Repko Artur

Sadowski Piotr

Samul Marzena

Sikora Monika

Skowronek Grzegorz

Skulski Marek

Spyra Sabina

Stener Piotr

Sudoł Rafał

Szymała Rafał

Thiede Adam

Toczko Magdalena

Toczko Małgorzata

Trojanowski Tomasz

Twardzik Sylwia

Wieczorek Łukasz

Winch Piotr

Włodarski Adrian

Wojtczak Hanna

Woźniak Barbara

Ziak Artur

Zieliński Krzysztof

Ziętek Patrycja

Żyła Damian

 

1992-1993

 

Adamczyk Katarzyna

Badura Adam

Banasik Seweryn

Bądyra Przemysław

Burda Iwona

Cieślik Ryszard

Ciołek Grzegorz

Czapelka Barbara

Darski Jarosław

Dec Marek

Dolaćiński Sebastian

Dynek Joanna

Erwin Justyna

Filar Agata

Fiodor Agnieszka

Frystacka Anna

Furmanek Wojciech

Galikowska Angelika

Gdowik Edyta

Gorzawski Marcin

Greń Danuta

Hnatowicz Justyna

Iwańczyk Robert

Jaksik Jarosław

Janaszek Katarzyna

Kala Agnieszka

Kalinowski Grzegorz

Kamola Agnieszka

Klaja Marian

Kołodziej Ewa

Kołodziej Monika

Kornas Katarzyna

Kowal Robert

Kowalski Dariusz

Kubek Anna

Kubica Katarzyna

Kucharczyk Izabela

Leszczynski Waldemar

Makselon Joanna

Maleszewski Paweł

Marzec Izabela

Mącznik Beata

 

 

Mierzyńska Iwona

Mróz Izabela

Nowak Grzegorz

Nowak Joanna

Orlikowska Katarzyna

Pankiewicz Agnieszka

Pasikowska Monika

Pawiński Łukasz

Pawlata Artur

Pawliczek Anna

Pompa Tomasz

Porębska Sylwia

Radkowska Monika

Radwan Katarzyna

Rojek Ewelina

Rychły Dariusz

Rytan Adam

Słupik Dariusz

Smagon Rafał

Szarek Sebastian

Szombara Iwona

Szymura Tomasz

Śmietana Joanna

Trajdos Wioletta

Tur Krystian

Usarek Magdalena

Uzowska Beata

Wawoczny Grzegorz

Wawrzyniak Mariusz

Wącirz Andrzej

Widawska Agnieszka

Widzyk Aneta

Wieniowska Barbara

Wilim Monika

Witkiewicz Adam

Wojtyłko Izabela

Zemlak Monika

Zgryźniak Anna

Zielińska Magdalena

Zielosko Anna

Żur Grzegorz

 

1993-1994

 

Antosiewicz Paweł

Banasiak Katarzyna

Barczyński Daniel

Blacha Krzysztof

Blot Magdalena

Boras Arkadiusz

Brudny Łukasz

Bucholz Marcin

Cegliński Grzegorz

Cieślik Monika

Ciołek Roman

Drabik Sylwia

Drzewiecki Piotr

Dynek Ewa

Filar Anna

Frącz Marzena

Gabriel Tomasz

Gajda Grażyna

Gałązka Katarzyna

Górecki Przemysław

Grajner Mariusz

Greń Dorota

Groborz Hanna

Groborz Tomasz

Grochala Marcin

Gruszkiewicz Kamil

Guździoł Stanisław

Hnatowicz Honorata

Jakubiec Barbara

Janosz Monika

Jedlińska Edyta

Kala Wanda

Kaptur Anna

Kempny Małgorzata

Klimek Paweł

Kochańska Edyta

Kocoń Marlena

Korus Michał

Kotański Mariusz

Kowalczyk Joanna

Kozik Marcin

Krasińska Henryka

Król Justyna

Kujawska Ewa

Kuraś Damian

Kwapis Wojciech

Lenartowicz Sebastian

Leszczyński Bogusław

 

 

Łada Jarosław

Ładziak Daniel

Łyko Patrycja

Maciejczak Jacek

Majewski Marcin

Masny Justyna

Matubowski Miroslaw

Mierzejewska Sylwia

Misiewicz Piotr

Natanek Marek

Obarski Mariusz

Ogoń Izabela

Oryga Piotr

Piksa Jarosław

Pindur Aleksandra

Pluta Przemysłae

Potempa Krzysztof

Psiuk Barbara

Rosin Anna

Sekściński Mariusz

Sienkiewicz Karina

Sikora Sylwia

Siodmok Aleksandra

Skudrzyk Tomasz

Srebrowski Jarosław

Stawczyk Arkadiusz

Szafraniec Weronika

Szarek Aneta

Szędzielorz Leszek

Szłapka Sabina

Szymańska Marzena

Śmietana Rafał

Taraś Natalia

Tomaszewski Artur

Wachowska Lidia

Widawska Aneta

Wojtasiok Adam

Woźniak Rafał

Wrożyna Arkadiusz

Wróblewska Agnieszka

Żymańczyk Tomasz

1994-1995

 

Antosz Marzena

Bagsik Przemysław

Barzan Sławomir

Bądyra Sławomir

Bezubik Monika

Bochniarz Tomasz

Borowik Krystian

Brudny Monika

Buchczyk Michał

Buchta Justyna

Budnik Agnieszka

Bułat Marlena

Cejnóg Aleksandra

Czapelka Alina

Czekaj Aneta

Czirków Monika

Darski Grzegorz

Droś Emilia

Drygalski Adam

Dudziński Mariusz

Dynek Grzegorz

Fiodor Marcin

Frankowski Michał

Gabriel Robert

Gałązka Grzegorz

Głębocki Leszek

Goraus Joanna

Grochala Katarzyna

Gustaw Aldona

Gutowska Marta

Guza Agnieszka

Gwóźdź Katarzyna

Hajduk Tomasz

Hnatowicz Ewelina

Jaksik Aleksandra

Jankowska Magdalena

Jarmundowicz Michał

Jaworska Joanna

Jurski Sylwester

Kacała Łukasz

Kajstura Izabela

Kala Łukasz

Kalinowski Michał

Kancelista Anna

Kapica Rafał

Karcz Iwona

Kasza Daniel

Kempny Anna

Kępa Żaneta

Kiełbasa Artut

Kindla Beata

Kiszka Patrycja

Klaja Marek

Klos Artur

Kocoń Patrycja

Kostka Barbara

Koszaliński Robert

Kotański Grzegorz

Kowalska Sylwia

Krac Anna

 

 

Kucharczyk Marzena

Kula Beata

Legęza Piotr

Lichnerowicz Patrycja

Łajło Sylwia

Łuszczewska Wioletta

Marzec Michał

Masny Marta

Matula Marcin

Mielniczuk Łukasz

Mikołaczak Krzysztof

Nowak Anna

Nowakowska Katarzyna

Paryż Tomasz

Pawlata Rafał

Piecha Krzysztof

Piekowska Anna

Podrygała Grzegorz

Podsiadły Marzena

Polewka Łukasz

Poterała Irenusz

Pulikowska Izabela

Pyszny Marek

Rejczak Barbara

Rimpler Sebastian

Rojek Iwona

Ropelewska Monika

Rosin Paweł

Samul Jarosław

Samul Łukasz

Semeniuk Janusz

Sikora Radosław

Skowronek Marcin

Skrzypiec Stanisław

Słupik Bożena

Sobik Justyna

Stawowska Barbara

Stefanek Marcin

Strzoda Beata

Szafraniec Szymon

Szczekała Arkadiusz

Szkatuła Monika

Szłapka Rafał

Szymańska Anna

Szymura Michał

Tabacka Katarzyna

Todorska Barbara

Tur Honorata

Usarek Tomasz

Walkowiak Joanna

Węchowska Ewa

Widzyk Paweł

Witosz Mariusz

Włodarska Maja

Wojtas Aneta

Wojtczak Tomasz

Woźniak Aleksandra

Wypchoł Adrian

Wypych Łukasz

Zaik Przemysław

Zgryźniak Agnieszka

Zniszczoł Mariusz

Znyk Izabela

Żuławska Ewa

1995-1996

 

Balewska Adrianna

Bartnik Nina

Bądyra Barbara

Binias Dawid

Bisek Piotr

Blacha Katarzyna

Broniszewski Mateusz

Brózda Izabela

Buchczyk Marcin

Cebula Tomasz

Drabik Emil

Drzazga Agnieszka

Frąckowiak Marcin

Friedrich Monika

Furmanek Aleksander

Gdowik Grzegorz

Grotnik Mariusz

Haim Patrycja

Huk Paweł

Jarosz Tomasz

Jaszczuk Rafał

Jedlińska Justyna

Josz Aneta

Kaczmarczyk Daniel

Kaczmarczyk Dariusz

Klimek Kinga

Kokoska Agnieszka

Kołodziej Magdalena

Kołodziejek Patrycjusz

Kowalska Justyna

Kuraś Łukasz

Leszczyńska Grażyna

Lipa Arkadiusz

Łyko Alicja

Machoczek Patryk

Maik Dariusz

Matysek Adrian

Mączewski Artur

Mikołajczyk Artur

Mońka Damian

Musiolik Arkadiusz

Nowotnik Mariusz

Onisko Mariusz

Oprządek Izabela

Owczarzak Monika

Pankiewicz Dominika

 

 

Pankiewicz Tomasz

Pawińska Renata

Pietrzyk Agnieszka

Płaczek Karina

Podrygała Sylwia

Podufalski Prrzemysław

Prella Beata

Psiuk Tomasz

Pyszny Jacek

Rapacz Magdalena

Rimpler Krzysztof

Sadowska Joanna

Sambor Krzysztof

Siwicki Zbigniew

Skibiński Łukasz

Słoma Marek

Sobczak Katarzyna

Sobik Marcin

Sobota Damian

Solich Grzegorz

Spyra Wojciech

Stankiewicz Sylwia

Staszewska Alina

Stawiczny Paweł

Stochmal Ewa

Stokłosa Łukasz

Stronczek Anna

Strzoda Marcin

Stypa Marek

Szubert Joanna

Szymański Piotr

Tuwalska Monika

Walkowiak tymoteusz

Wojtas Damian

Wojtas Iwona

Wojtyłko Agnieszka

Wojtyłko Justyna

Zielosko Małgorzata

Zimończyk Łukasz

Żebrowski Łukasz

Żyła Łukasz

1996-1997

 

Blicharska Katarzyna

Błażejewska Agnieszka

Broniszewska                Agnieszka

Brózda Marta

Buchta   Mirela

Bułat Sylwia

Cieśla Adrian

Cieślik    Piotr

Czebotar Sławomir

Czech Monika

Czirków Justyna

Drabik    Marzena

Droś Katarzyna

Duczmal Katarzyna

Dudek    Marcin

Erwin Edyta

Frąckowiak Sfawomir

Frochlich Adam

Gabriel Agnieszka

Gadomski Arkadiusz

Gajdzik Katarzyna

Głębocka Agnieszka

Gołąbek Maciej

Goraus   Krzysztof

Górecki Wojciech

Grajner Iwona

Grolik Barbara

Jakóbczyk Tomasz

Jarczyk Karol

Jechalska Angelika

Jędrzejczak Ariel

Kaczmarek Jacek

Kamińska Anna

Kasprzyk Łukasz

Kobryń Joanna

Kołodziejczyk Przemysław

Komosa Sylwia

Konarska Justyna

Koperski Łukasz

Kopka    Krzysztof

Kornas   Mateusz

Korus Izabela

Korus Marcin

Kownacki Daniel

Kowol    Tomasz

Kozik Karolina

Król Magdalena

Krzyściak Damian

Krzyżowska Iwona

Kubica Roman

Lichnerowicz                 Łukasz

Loranc   Aleksandra

Maciejczak Piotr

Malczyk Dariusz

Malużyńska Aleksandra

Marcol   Dariusz

Matubowski Ryszard

Menżyk Andrzej

Mikołajczyk Dorota

Mitko     Łukasz

Mostowska Ilona

Muszer Katarzyna

Nowak Katarzyna

Nowak   Marcin

Odolecka Ewa

Oleś Przemysław

Onisko   Anna

Paczkowska Dominika

Papaj Łukasz

 

 

 

Papiecok Marcin

Perz Rafał

Piecuń    Maria

Pieczonka Łukasz

Pindur    Nina

Płaskonka Justyna

Potrzebowska Emilia

Potrzebowska                Agnieszka

Prella Anna

Przybysz Mariusz

Rakoczy Tadeusz

Rapacz   Beata

Ratajczak Barbara

Rojek Marek

Sepełowska Beata

Skrzypiec Jolanta

Smagoń Aleksandra

Stankiewicz Sebastian

Starzak Patrycja

Stawczyk Renata

Stefaniak Sylwester

Steuer    Monika

Szafraniec Dominika

Szarek    Łukasz

Szczęsna Aleksandra

Szopniewska Marta

Sztafij     Paweł

Szuca     Agnieszka

Szulik Sebastian

Szymański Tomasz

Szymczyk Agnieszka

Śmieja    Marzena

Świątecki Michał

Świtała Marzena

Taraś Przemysław

Usarek   Przemysław

Wierzbicka Aneta

Wilim     Daria

Wilim     Radosław

Włodarska Małgorzata

Wojtas Barbara

Wojtas   Krzysztof

Wolna    Małgorzata

Wrożyna Piotr

Wróblewska Maria

Wypych Joachim

Zemlok Łukasz

Zetler Beata

Zych Krzysztof

Żebrowski Leszek

Żuławski Krzysztof

 

1997-1998

 

Barski     Łukasz

Bartnik Michał

Bober     Mariola

Bożek     Magdalena

Brykalski Tobiasz

Buczek Marcin

Burda     Gabriel

Cebula   Anna

Cejnóg   Michał

Chorąży Magdalena

Cieśla     Anna

Czirków Dawid

Czubak Marceli

Drzazga Aleksandra

Dulęba   Grzegorz

Dziedzic Katarzyna

Frankowska Mirosława

Frydrychowicz Katarzyna

Gabriel Katarzyna

Gauza     Anna

Gorzawski Mariusz

Groborz Sabina

Grochala Jacek

Grygiel Michał

Huk Łukasz

Jakubiec Sabina

Jaśkiewicz Piotr

Jaworska Justyna

Jaworska Małgorzata

Jechalski Paweł

Kempny Michał

Klaja Gabriela

Klos Monika

Kobryń Izabela

Kocot     Justyna

Koczor Michał

Kokowski Aleksander

Kołodziejczak Magdalena

Kołodziejczyk       Joanna

Korus     Mariusz

Kotwica Paweł

Kownacki Błażej

Kowol    Joanna

Krajewski Dariusz

Kubica   Barbara

Kubica   Monika

Malicki Łukasz

Mandera Sebastian

Masny   Alicja

Matysek Ewa

Mącznik Michał

Mikołajczyk Grzegorz

Milewski Artur

Misiewicz Agnieszka

 

 

Mitko     Tomasz

Musiolik Aleksander

Musioł   Aleksandra

Nielaba Artur

Nosiadek Szymon

Nowak   Grzegorz

Nowak   Sylwester

Nowak   Wojciech

Nowotnik Łukasz

Orłowski Rafał

Owczarzak Marcin

Piecuń    Marta

Pietrzyk Karolina

Potempa Tomasz

Puton Sebastian

Pyszny Monika

Radyszuk Aleksandra

Rakoczy Artur

Ratajczak Agnieszka

Reinhold Aleksandra

Rejnowicz Adrian

Sepełowska Anna

Sieklicka Dorota

Słupik     Damian

Stawczyk Dawid

Strózik    Anna

Strządała Wioletta

Sych Owidiusz

Szczecina Seweryn

Szombara Justyna

Szuca Barbara

Szymańska Monika

Szymański Hubert

Szymański Zbigniew

Szymura Dariusz

Szymura Sebastian

Świtek    Przemysław

Terelak Mariusz

Todorski Marcin

Usarek   Rafał

Uzarski Artur

Walkowiak Krystian

Wąsiewska Marta

Wiatrak Anna

Wychowaniec                Adam

Zadroźińska Patrycja

Zegrodnik Dominika

Zemlok Marek

Zniszczoł Wojciech

1998-1999

 

Antosz   Marcin

Badura   Ewa

Balewski Łukasz

Basak Tomasz

Będkowski Marcin

Bojarski Michał

Bożek     Piotr

Brudny Krzysztof

Buchczyk Maria

Czekaj    Danuta

Czekaj    Dorota

Czubak Anna

Czuga     Przemysław

Dec Aleksandra

Drążczyk Justyna

Drzewiecka Monika

Dudek    Radosław

Dzieszkowska Monika

Fiodor    Ewelina

Forczmańska Maria

Frontczak Dorota

Gajdzik Barbara

Gaweł     Monika

Goraus Adam

Guzy Aleksandra

Gwóźdź Magdalena

Hajduk   Sabina

Hanak    Mateusz

Hnatowicz Patrycjusz

Hnida Dominika

Horny    Krzysztof

Husy Rafał

Ignac Mateusz

Iwanowski Janusz

Iwańczyk Krzysztof

Jaksik Adam

Jedlińska Izabela

Josz Artur

Kaczmarczyk                Monika

Kasza Sylwia

Kędys    Sebastian

Kisiel      Dawid

Klimek Karolina

Klimek Sebastian

Kołodziejczyk Anna

Komorek  Katarzyna

Kosno    Łukasz

Kotański Arkadiusz

 

 

Kowalczyk Adrian

Krystiańczuk Anna

Krzyżowski Grzegorz

Kucharczyk Sabina

Kuprel    Paweł

Kwapis Łukasz

Lachowski Marcin

Lampert Joanna

Lubańska Gabriela

Marcol   Rafał

Marker   Artur

Menżyk Ariel

Michalak Paulina

Mielniczuk Mateusz

Mikołajczyk Tomasz

Mitko Przemysław

Mitrus    Mariusz

Mońka Dawid

Mostowska Justyna

Mostowski Łukasz

Mozler Monika

Mu"cke Monika

Nowak   Wioletta

Nowicki Łukasz

Ogoń Marcin

Oszek Adam

Pacek     Justyna

Papiernik Tomasz

Papierok Barbara

Piecha    Katarzyna

Piekarska Aleksandra

Pielak     Arkadiusz

Piksa Sylwia

Pinkowska Dominika

Podufalska Barbara

Potrzebowska                Anna

Pruszkowska                Marzena

Przeorska Małgorzata

Puchacz Małgorzata

Rejnowicz Iwona

Rezner    Rafał

Rojek Aneta

Ropelewska Julia

Rudzki    Daniel

Ryndak Daniel

Sadowska Ksenia

Sakson   Katarzyna

Sawlewicz Piotr

 

 

Siadaczka Karolina

Siwicki Mariusz

Siwicki Mariusz

Skowronek Barbara

Smagoń Michał

Stasiak   Michalina

Stawczyk Agnieszka

Stawniczy Anna

Stencel   Karolina

Stępiński Rafał

Strojny   Roma

Stroka    Mateusz

Strzelecki Sebastian

Szendzielorz Katarzyna

Szyja Grzegorz

Szykowska Monika

Śmieja    Małgorzata

Świtała Izabela

Tylutki   Kamil

Urbanowicz Michalina

Węcławek Agata

Wiśniewska Marta

Wita Rafał

Witosz   Marianna

Witrylak Martyna

Wojtakowska                Monika

Wojtczak Katarzyna

Wójcik Justyna

Zając Monika

Ząber Wioleta

Zetler Kamil

Zniszczoł Katarzyna

Zniszczoł Piotr

1999-2000

 

Aberbach  Andrzej

 Adamiec  Łukasz

Bagsik  Bartosz

Bezubik  Magdalena

 Blacha  Agnieszka

 Blot  Bartłomiej

 Broniszewski  Sebastian

Brózda  Krzysztof

 Brudny  Katarzyna

 Bryłka  Paweł

Bukowska  Magdalena 

 Czech  Monika

 Drzazga  Przemysław

 Fleischer  Monika

 Frankowski  Rafał

 Fro”hlich  Katarzyna

 Fro”hlich  Michał

Furmanek  Jacek

 Gałuszka  Anna

 Gładysz  Kamil

Gorzawski  Marcin

 Greń  Adam

 Groborz  Mariusz

 Grygiel  Adam

 Grzybowska  Dorota

 Hnida  Gabriela

 Hoffman  Katarzyna

 Huk  Katarzyna

Jankowski  Radosław

 Jasiulek  Adam

Jaszczuk  Paweł

 Juszczak  Marlena

 Kamińska  Ewelina

 Kaptur  Dorota

Kieler  Tomasz

 Kiełkowski  Marcin

 Kobryń  Daniel

 Kocot  Rafał

 Kokowski  Korneliusz

 Kopeć  Ewelina

 Kopka  Katarzyna

 Korus Katarzyna

 Kotuk  Adam

Kotwica  Marzena

 Krajewska  Joanna

 Krelińska  Magdalena

 

 

Kubik  Marcin

 Kunert  Kamil

 Lenartowicz  Angelika

 Lenartowicz  Blanka

 Lewczuk  Piotr

 Lewczuk  Zuzanna

 Lubański  Radosław

 Maisa  Wojciech

 Malużyński  Dariusz

 Maruszewska  Monika

 Mącznik  Tomasz

 Michalska  Katarzyna

 Motyka  Marcin

 Musiolik  Katarzyna

 Musioł  Ewelina

Nielaba  Mateusz

 Oleś  Dominika

 Oprządek  Malwina

 Ospara  Tomasz

 Owczarzak  Michalina

 Pala Agata

Paryż  Dawid

Paśnicka  Marzena

 Pawlik  Anna

 Pawłowski  Sebastian

 Piekarska  Iwona

 Podrygała  Barbara

 Pyszny  Marta

 Rakoczy  Beata

 Rapacz  Łukasz

 Rosiak  Przemysław

 Rusiecki  Maciej

Rychły  Piotr

 Sala  Piotr

 Sekścińska  Ewelina

 Sibilska  Sabina

 Sikora  Anna

 Skrzypiec  Barbara

 Skrzypiec  Katarzyna

 Spendel  Monika

 Spławińska  Anna

 Stawowski  Adam

 Stelmach  Izabela

 Stróźik  Marta

 Stypa  Małgorzata

 

 

 

Szczęsna  Adrianna

 Szymańska  Aleksandra

 Szymańska  Anna

Szymik  Justyna

Szymura  Krzysztof

 Śmieja  Grzegorz

 Tokarczyk  Beata

 Tuwalska  Anna

 Usarek  Krzysztof

 Walendykiewicz  Marcin

Wąsiewski  Łukasz

 Wątor  Magdalena

 Widzyk  Grzegorz

 Wierzbicka  Anna

 Wilczyński  Michał

 Witrylak  Magdalena

 Wojtakowska  Ewelina

 Wolny  Mariusz

Wręga  Monika

 Wróbel  Jolanta

 Zgryźniak  Iwona

 Zielińska  Dominika

 Zioło  Oliwia

 

2000-2001

 

Marcin  Aksamit

Adriana  Białecka

Sylwia  Bober

Adam  Czech

Michał  Czupryński

Dawid  Folfoszyński

Łukasz  Klimek

Agnieszka  Latosińska

Katarzyna  Grajner

Piotr  Mitko

Marcin  Musiolik

Małgorzata  Nawój

Marlena  Piotrowska

Ewelina  Piszewska

Marcin  Rakowski

Krzysztof  Słota

Artur  Sola

Mateusz  Szarek

Piotr  Wendzik

Damian  Wierzbicki

Barbara  Wiśniewska

Piotr  Wita

Karolina  Wojtala

Edyta  Zniszczoł

Beata  Żymańczyk

Krzysztof  Buchczyk

Angelika  Bukowska

Magdalena  Chauszcz

Rafał  Cimek

Magdalena  Dudkiewicz

Marcin  Filar

Marcin  Gręda

Michał  Gruszczyk

Sławomir  Pruszkowski

Grzegorz  Samul

Agnieszka  Sobczak

Krzysztof  Staszewski

Joanna  Stefaniak

Anna  Szkodziak

Mateusz  Ugorski

Joanna  Wróblewska

Joanna  Zamorowska

 

 

 

 

Dawid  Grzybek

Jacek  Kołodziej

Martyna  Koza

Dawid  Król

Katarzyna  Lis

Radosław  Litwiak

Anna  Mazikiewicz

Łukasz  Misiewicz

Jolanta  Olszewska

Mateusz  Piecuń

Karol  Potempa

Helena  Raszeja

Adam  Sikorski

Karina  Strojny

Karolina  Wątor

Magdalena  Wójcik

Kamil  Szymura

Paweł  Biela

Grzegorz  Dawiec

Adam  Dróżdż

Dawid  Duczmal

Marek  Dziuba

Wioleta  Hanak

Justyna  Janecka

Magdalena  Jurecka

Justyna  Kaczanowska

Przemysław  Kaczmarek

Beniamin  Koboj

Klaudia  Królikowska

Anna  Muszer

Arkadiusz  Mitko

Nina  Nowara

Patrycja  Piela

Karolina  Taraś

Sebastian  Rusin

Jastrzębska  Agata

Joanna  Balcerzak

Amanda  Antończak

Marta  Kufel

Sylwia  Orszulik

Damian  Polak

Katarzyna  Froncek

Aleksandra  Paśnicka

Mateusz  Kustra

 

2001-2002